MEDEWERK(ST)ER INPAKAFDELING

Ben jij die enthousiaste medewerkster die ons team van de inpakafdeling komt versterken?

Spreekt een oproep-contract je aan?

Voor onze Verpakkingsafdeling zijn wij op zoek naar productiemedewerk(st)ers voor het inpakken van onze hoogwaardige kwaliteitsproducten: cosmetica en voedingssuplementen. De taken bestaan voornamelijk uit het vullen, etiketteren, coderen en verpakken van tubes, potten en flacons volgens protocol. Het instellen van de machines. Het schoonmaken van gebruikte hulpmiddelen, machines en ruimtes. Een leuke baan met veel afwisseling doordat geen enkele dag hetzelfde is.

We rekenen erop, dat je minimaal drie dagen per week inzetbaar bent. In minder drukke tijden gaan we uit van een inzet van minimaal vier dagen per maand. Ben jij gemotiveerd, zorgvuldig, accuraat en gewend om geconcentreerd en volgens protocol te werken en wil jij als teamspeler met een flexibele instelling ons team in drukke tijden komen versterken?  Stuur ons dan je reactie.

Reageer op deze vacature:

Naam:*
E-mail:*
Telefoon:*
Vacature:*
C.V.:*
Motivatie:
Beveiliging:
Upload a File: