Medewerk(st)er inpakafdeling

Ben jij die enthousiaste medewerkster die ons team van de inpakafdeling komt versterken?

Voor onze Inpakafdeling in Breda zijn wij op zoek naar een productiemedewerkster voor het inpakken van onze hoogwaardige kwaliteitsproducten. De taken bestaan voornamelijk uit het vullen, etiketteren, coderen en verpakken van tubes, potten en flacons volgens protocol. Het instellen van de machines. Het schoonmaken van gebruikte hulpmiddelen, machines en ruimtes. Een leuke baan met veel afwisseling doordat geen enkele dag hetzelfde is.

Ben jij gemotiveerd, zorgvuldig, accuraat en gewend om geconcentreerd en volgens protocol te werken en wil jij als teamspeler met een flexibele instelling ons team voor minimaal 3 (mogelijk wisselende) dagen per week komen versterken? Stuur ons dan je reactie.

Mocht je niet geïnteresseerd zijn in een vast dienstverband, maar spreekt een oproep-contract je aan dan kan je ook reageren op deze vacature. Geef dan svp wel aan hoeveel tijd je denkt per week/ maand beschikbaar te zijn.

Reageer op deze vacature:

Naam:*
E-mail:*
Telefoon:*
Vacature:*
C.V.:*
Motivatie:
Beveiliging:
Upload a File: